Sesizare: DN39, Eforie Nord 905350, Eforie Nord in categoria Drumuri
DN39, Eforie Nord 905350, Eforie Nord

Data raportarii: duminică, 8 noiembrie 2020, 4:51

Status: inregistrata

Adresa: DN39, Eforie Nord 905350, Eforie Nord

Categorie: Drumuri

Descriere:

aruncare De moloz

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR PLUS Agigea.