Sesizare: E87, 907015 in categoria Drumuri

Data raportarii: miercuri, 2 septembrie 2020, 7:53

Status: inregistrata

Adresa: E87, 907015

Categorie: Drumuri

Descriere:

trotuar șoseaua mangalia
încă puțin și o sa circulăm pe sosea

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR PLUS Agigea.