Sesizare: Locatie fara nume in categoria Drumuri

Data raportarii: joi, 3 septembrie 2020, 10:59

Status: inregistrata

Adresa: Locatie fara nume

Categorie: Drumuri

Descriere:

Lipsa unui pod peste canalul de apa de ploaie pentru strada care duce spre cartierul Tinerilor Căsătoriți din Lazu. La orice ploaie, drumul devine impracticabil.

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR PLUS Agigea.