Sesizare: Șoseaua Mangaliei, Constanța, România in categoria Ordine publica
Șoseaua Mangaliei, Constanța, România

Data raportarii: joi, 3 septembrie 2020, 11:09

Status: inregistrata

Adresa: Șoseaua Mangaliei, Constanța, România

Categorie: Ordine publica

Descriere:

Lipsa cosurilor de gunoi. Este vorba despre blocurile B5-Ag10, nu exista nici un cos de gunoi.

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR PLUS Agigea.