Sesizare: strada Petru mușat in categoria Domeniu public

Data raportarii: joi, 3 septembrie 2020, 11:42

Status: inregistrata

Adresa: strada Petru mușat

Categorie: Domeniu public

Descriere:

Cămin cu capac spart, un posibil pericol pentru copii și animale, la blocul din fața Bisericii.

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR PLUS Agigea.