Sesizare: Locatie fara nume in categoria Spatii Verzi

Data raportarii: luni, 14 septembrie 2020, 6:32

Status: inregistrata

Adresa: Locatie fara nume

Categorie: Spatii Verzi

Descriere:

Atunci cand te duci in parc cu copiii si ei vor la toaletă!!!!. CUM sa ii explici copilului ca trebuie sa se tina pana acasa??? Cine este responsabil de aceste toalete???? Cine trebuie tras la raspundere?

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR PLUS Agigea.