Sesizare: scoala gimnaziala ion borcea agigea in categoria Drumuri
scoala gimnaziala ion borcea agigea

Data raportarii: miercuri, 16 septembrie 2020, 2:15

Status: inregistrata

Adresa: scoala gimnaziala ion borcea agigea

Categorie: Drumuri

Descriere:

Scoala Ion Borcea Agigea, refuza sa il primeasca pe fratele meu de 8 anisori la scoala, din simplul fapt ca doamnelor le este lene sa trimita un email in Marea Britanie pentru a solicita transferul copilului...mentionez ca am luat legatura cu scoala din Marea Britanie si vor ca scoala ion borcea sa le trimita un email prin care solicita transferul copilului, iar dumnealor dupa ce primesc solicitarea vor trimite transferul, Dar doamnele nici nu o primesc in scoala pe mama si nu vor sa trimita un simplu email....

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR PLUS Agigea.